RELAY 6A 5V 1PNC 3.5VDC SPDT 1 Form C - V23092-A1005-A201
636,36₺
Vergiler Hariç: 530,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: V23092-A1005-A201
- SKU: V23092-A1005-A201
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | TE CONNECTIVITY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | V23092 (1393236-1) |
| Röle Tipi | Relay Power Slim |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 6 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 5 V |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 147 Ohms |
| Bobin Gücü | 170 mW |
| Uzunluk | 28 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Tin Oxide (AgSnO), Gold (Au) |
| Sertifikasyon | cURus, VDE |
Etiketler:
RELAY 6A 5V 1PNC 3.5VDC SPDT 1 Form C - V23092-A1005-A201
, V23092-A1005-A201
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.