RELAY 3A 12VAC 4PNC (HC4) DRAGON - MY4-12VAC-DRAGON
117,02₺
Vergiler Hariç: 97,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MY4-12VAC-DRAGON
- SKU: MY4-12VAC-DRAGON
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | MY4 |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | Socket |
| Pin Sayısı | 14 Pin |
| Kontak Formu | 4PDT (4 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 3 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 5 A |
| Bobin Voltajı | 12 VAC |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 42 Ohms |
| Bobin Gücü | 1.2 VA |
| Uzunluk | 27.5 mm |
| Genişlik | 21 mm |
| Yükseklik | 36.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Kontak Malzemesi | Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | CE, CQC, ISO/TS 16949, TUV, UR |
Etiketler:
RELAY 3A 12VAC 4PNC (HC4) DRAGON - MY4-12VAC-DRAGON
, MY4-12VAC-DRAGON
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.