RELAY 10A 220VAC 3PNC 11PIN ASIAN DRAGON - AS90.3-3-220VAC
221,04₺
Vergiler Hariç: 184,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AS90.3-3-220VAC
- SKU: AS90.3-3-220VAC
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | AS90.3 |
| Montaj Tipi | Socket |
| Pin Sayısı | 11 Pin |
| Uzunluk | 34.6 mm |
| Genişlik | 34.6 mm |
| Yükseklik | 56.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
RELAY 10A 220VAC 3PNC 11PIN ASIAN DRAGON - AS90.3-3-220VAC
, AS90.3-3-220VAC
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.