RELAY 10A 220VAC 3PNC 11PIN ASIAN DRAGON - 70.3-3-220VAC
214,54₺
Vergiler Hariç: 178,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 70.3-3-220VAC
- SKU: 70.3-3-220VAC
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Socket |
| Pin Sayısı | 11 Pin |
| Uzunluk | 33 mm |
| Genişlik | 37 mm |
| Yükseklik | 58 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
RELAY 10A 220VAC 3PNC 11PIN ASIAN DRAGON - 70.3-3-220VAC
, 70.3-3-220VAC
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.