DC/DC CONV 6W 36-75VDC 5VDC 1.2A SIP8 - RS6-4805S
1.373,33₺
Vergiler Hariç: 1.144,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RS6-4805S
- SKU: RS6-4805S
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP8 |
| Giriş Voltajı | 36-75 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 1.2 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 6 W |
| İzolasyon | 2 kV |
| Verimlilik | 87 % |
| Uzunluk | 21.8 mm |
| Genişlik | 9.2 mm |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +75 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.