DC/DC CONV 4A 3.8-36VDC 5VDC QFN - RPX-4.0-CT
691,81₺
Vergiler Hariç: 576,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RPX-4.0-CT
- SKU: RPX-4.0-CT
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN |
| Giriş Voltajı | 3.8-36 VDC |
| Güç | 20 W |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 5.5 mm |
| Yükseklik | 4.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +65 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.