DC/DC CONV 3W 7-28VDC 5VDC 500mA SIP3 - R-78E5.0-0.5
259,06₺
Vergiler Hariç: 215,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R-78E5.0-0.5
- SKU: R-78E5.0-0.5
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP3 |
| Giriş Voltajı | 7-28 VDC |
| Güç | 3 W |
| Uzunluk | 11.6 mm |
| Genişlik | 8.5 mm |
| Yükseklik | 10.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 3W 7-28VDC 5VDC 500mA SIP3 - R-78E5.0-0.5
, R-78E5.0-0.5
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.