DC/DC CONV 3W 12VDC 12VDC 250mA SIP4 - RI3-1212S
959,71₺
Vergiler Hariç: 799,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RI3-1212S
- SKU: RI3-1212S
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP4 |
| Giriş Voltajı | 12 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 250 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 3 W |
| İzolasyon | 1 kV |
| Verimlilik | 89 % |
| Uzunluk | 11.4 mm |
| Genişlik | 7.6 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.