DC/DC CONV 36W 26-60VDC 24VDC 1.5A 25 pad LGA - RPMH24-1.5-CT
752,17₺
Vergiler Hariç: 626,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RPMH24-1.5-CT
- SKU: RPMH24-1.5-CT
Urun Detaylari
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 25-LGA |
| Giriş Voltajı | 26-60 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 24 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 1.5 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 36 W |
| İzolasyon | Non-Isolated |
| Verimlilik | 92 % |
| Uzunluk | 12.19 mm |
| Genişlik | 12.19 mm |
| Yükseklik | 3.75 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 36W 26-60VDC 24VDC 1.5A 25 pad LGA - RPMH24-1.5-CT
, RPMH24-1.5-CT
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.