DC/DC CONV 3.25W 9-72VDC 6.5VDC 500mA SIP3 - R-78HB6.5-0.5L
1.173,14₺
Vergiler Hariç: 977,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R-78HB6.5-0.5L
- SKU: R-78HB6.5-0.5L
Urun Detaylari
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Kılıf / Kasa | SIP3 |
| Giriş Voltajı | 9-72 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 6.5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 500 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 3.25 W |
| İzolasyon | Non-Isolated |
| Verimlilik | 91 % |
| Uzunluk | 17.5 mm |
| Genişlik | 11.5 mm |
| Yükseklik | 8.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 3.25W 9-72VDC 6.5VDC 500mA SIP3 - R-78HB6.5-0.5L
, R-78HB6.5-0.5L
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.