DC/DC CONV 30W 9-36VDC 12VDC 2.5A 2"x1" - REM30-2412SW
9.097,44₺
Vergiler Hariç: 7.581,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: REM30-2412SW
- SKU: REM30-2412SW
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 2 "x1 " |
| Giriş Voltajı | 9-36 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 2.5 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 30 W |
| İzolasyon | 5 kV |
| Verimlilik | 89 % |
| Uzunluk | 50.8 mm |
| Genişlik | 25.4 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C (WithDerating) |
Etiketler:
DC/DC CONV 30W 9-36VDC 12VDC 2.5A 2"x1" - REM30-2412SW
, REM30-2412SW
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.