DC/DC CONV 2W 24VDC +/-9VDC +/-111mA SIP7 - R24P209D/P
1.067,21₺
Vergiler Hariç: 889,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R24P209D/P
- SKU: R24P209D/P
Urun Detaylari
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP7 |
| Giriş Voltajı | 24 VDC |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| Çıkış Voltajı 1 | 9 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | -9 VDC |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 111 mA |
| Çıkış Akımı 2 | -111 mA |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 2 W |
| İzolasyon | 6.4 kV |
| Verimlilik | 75 % |
| Uzunluk | 19.6 mm |
| Genişlik | 9.9 mm |
| Yükseklik | 12.4 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +90 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 24VDC +/-9VDC +/-111mA SIP7 - R24P209D/P
, R24P209D/P
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.