DC/DC CONV 2W 18-72VDC 12VDC 166mA SIP8 - RS-4812SZ/H3
2.325,59₺
Vergiler Hariç: 1.937,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RS-4812SZ/H3
- SKU: RS-4812SZ/H3
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP8 |
| Giriş Voltajı | 18-72 VDC |
| Güç | 2 W |
| Uzunluk | 21.8 mm |
| Genişlik | 9.2 mm |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 18-72VDC 12VDC 166mA SIP8 - RS-4812SZ/H3
, RS-4812SZ/H3
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.