DC/DC CONV 2W 18-36VDC 5VDC 400mA SIP8 - RSE-2405S/H2
629,99₺
Vergiler Hariç: 524,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RSE-2405S/H2
- SKU: RSE-2405S/H2
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP8 |
| Giriş Voltajı | 18-36 VDC |
| Güç | 2 W |
| Uzunluk | 21.8 mm |
| Genişlik | 9.2 mm |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +75 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 2W 18-36VDC 5VDC 400mA SIP8 - RSE-2405S/H2
, RSE-2405S/H2
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.