DC/DC CONV 2W 12VDC 12VDC 167mA SIP4 - RI-1212S/P
799,84₺
Vergiler Hariç: 666,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RI-1212S/P
- SKU: RI-1212S/P
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP4 |
| Giriş Voltajı | 12 VDC |
| Güç | 2 W |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 7.6 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.