DC/DC CONV 20W 9-36VDC 12VDC 1.67A 1"x1" - RPA20-2412SAW/P
4.763,77₺
Vergiler Hariç: 3.969,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RPA20-2412SAW/P
- SKU: RPA20-2412SAW/P
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 1 "x1 " |
| Giriş Voltajı | 9-36 VDC |
| Güç | 20 W |
| Uzunluk | 25.4 mm |
| Genişlik | 25.4 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C (WithDerating) |
Etiketler:
DC/DC CONV 20W 9-36VDC 12VDC 1.67A 1"x1" - RPA20-2412SAW/P
, RPA20-2412SAW/P
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.