DC/DC CONV 1W 9-18VDC 5VDC 200mA SIP8 - RSO-1205S
1.766,34₺
Vergiler Hariç: 1.471,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RSO-1205S
- SKU: RSO-1205S
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP8 |
| Giriş Voltajı | 9-18 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 200 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 1 W |
| İzolasyon | 1 kV |
| Verimlilik | 75 % |
| Uzunluk | 21.8 mm |
| Genişlik | 9.2 mm |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.