DC/DC CONV 1W 5VDC 5VDC 200mA SMD10P - R1Z-0505
1.111,32₺
Vergiler Hariç: 926,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R1Z-0505
- SKU: R1Z-0505
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD 10 Pin |
| Giriş Voltajı | 5 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 5 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 200 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 1 W |
| İzolasyon | 1 kV |
| Verimlilik | 60 % |
| Uzunluk | 15.2 mm |
| Genişlik | 10.7 mm |
| Yükseklik | 9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.