DC/DC CONV 1W 5VDC 5VDC 200mA Op Fr T/R SMD - R1SX-0505/H-R
401,57₺
Vergiler Hariç: 334,64₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R1SX-0505/H-R
- SKU: R1SX-0505/H-R
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Open Frame |
| Giriş Voltajı | 5 VDC |
| Güç | 1 W |
| Uzunluk | 12.8 mm |
| Genişlik | 10.8 mm |
| Yükseklik | 5.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 1W 5VDC 5VDC 200mA Op Fr T/R SMD - R1SX-0505/H-R
, R1SX-0505/H-R
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.