DC/DC CONV 1W 4.5-9VDC 5VDC 200mA SIP8 - RSOE-0505S/H2
891,53₺
Vergiler Hariç: 742,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RSOE-0505S/H2
- SKU: RSOE-0505S/H2
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP8 |
| Giriş Voltajı | 4.5-9 VDC |
| Güç | 1 W |
| Uzunluk | 21.8 mm |
| Genişlik | 9.2 mm |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 1W 4.5-9VDC 5VDC 200mA SIP8 - RSOE-0505S/H2
, RSOE-0505S/H2
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.