DC/DC CONV 1W 3.3VDC 3.3VDC 303mA SMD5P - R1S-3.33.3/H
734,50₺
Vergiler Hariç: 612,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R1S-3.33.3/H
- SKU: R1S-3.33.3/H
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD 5 Pin |
| Giriş Voltajı | 3.3 VDC |
| Güç | 1 W |
| Uzunluk | 12.8 mm |
| Genişlik | 10.7 mm |
| Yükseklik | 7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler:
DC/DC CONV 1W 3.3VDC 3.3VDC 303mA SMD5P - R1S-3.33.3/H
, R1S-3.33.3/H
, Dönüştürücü Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.