RASPBERRY Pİ 5 27W USB-C GÜÇ ADAPTÖRÜ-BEYAZ
1.265,96₺
Vergiler Hariç: 1.054,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RASPBERRY PI 5 ADAPTÖR
- SKU: RASPBERRY PI 5 ADAPTÖR
Urun Detaylari
| Kategori | Duvar Tipi Adaptörler |
| Üretici Firma | RASPBERRY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 100-240 VAC |
| Çıkış Voltajı | 5.1/9/12/15 VDC |
| Çıkış Akımı | 5/3/2.25/1.8 A |
| Çıkış Gücü | 27 W |
| Giriş Bağlantısı | Fixed Blade-Europe Type |
| Çıkış Bağlantısı | USB Type C Male |
| Verimlilik | N/A |
| Kablo Uzunluğu | 1.2 m |
| Polarizasyon | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.