POWER-XTRA CR1620 3V LİTHİUM PİL-TEKLİ BLİSTER - CR1620 DÜĞME PİL
22,57₺
Vergiler Hariç: 18,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CR1620 DÜĞME PİL
- SKU: CR1620 DÜĞME PİL
Urun Detaylari
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | POWER-XTRA |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Coin |
| Hücre Boyutu | CR1620 |
| Montaj Tipi | With Holder |
| Pin Sayısı | N/A |
| Nominal Kapasite | 70 mAh |
| Nominal Voltaj | 3 V |
| Uzunluk | 16 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 2 mm |
Etiketler:
POWER-XTRA CR1620 3V LİTHİUM PİL-TEKLİ BLİSTER - CR1620 DÜĞME PİL
, CR1620 DÜĞME PİL
, Şarj Edilemeyen Piller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.