POWER MODULE 40A 400V HYBRID SEMIKRON - SKCH40/04
4.258,65₺
Vergiler Hariç: 3.548,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SKCH40/04
- SKU: SKCH40/04
Urun Detaylari
| Kategori | Modül Diyot Tristörler |
| Üretici Firma | SEMIKRON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Half Controlled Single Phase Rectifier Bridge |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | G19 |
| İletim Akımı (ITav) | 46 A |
| RMS İletim (ITrms) | N/A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 100 mA |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 3 V |
| İletim Düşümü | 2.3 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | N/A |
| Konfigürasyon | Single PH |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
POWER MODULE 40A 400V HYBRID SEMIKRON - SKCH40/04
, SKCH40/04
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.