POWER INDUCTORS - SMD 33UH SHLD 20% 2.8A 66MOHMS A - MSS1048T-333MLC
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Kodu: MSS1048T-333MLC
  • SKU: MSS1048T-333MLC
Ürün Detayları
KategoriSabit İndüktörler
Üretici FirmaCOILCRAFT
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
SerilerMSS
Montaj TipiSMT
Kılıf / KasaNon Standard
İndüktans33 uH
Pin AralığıNone
Tolerans±20 %
Akım Değeri2.12 A
Akım - Doygunluk (Isat)N/A
DC Direnci (DCR)68 m Ohms
UygulamalarAutomotive(AEC-Q200)
ÇapN/A
Uzunluk10.2 mm
Genişlik10 mm
Yükseklik4.8 mm
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ +125 °C