Pot Slide 10mm 50K N/A - L-KLS4-RA101N-B50K-L5
17,22₺
Vergiler Hariç: 14,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS4-RA101N-B50K-L5
- SKU: L-KLS4-RA101N-B50K-L5
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Potansiyometreler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Direnç Değeri | 50 k Ohms |
| Güç | N/A |
| Hareket Aralığı | 10 mm |
| Sürgü Tipi | Standart |
| Uzunluk | 18 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 5 mm |