POT 5K 3W 1 TURN WIREWOUND LINEAR ±3% - 302-11502-5K
11.443,89₺
Vergiler Hariç: 9.536,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 302-11502-5K
- SKU: 302-11502-5K
Ürün Detayları
| Kategori | Çevrilebilir Potansiyometreler |
| Üretici Firma | VISHAY SPECTROL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Direnç Değeri | 5 k Ohms |
| Tolerans | ±3 % |
| Güç | 3 W |
| Eğri Türü | Linear |
| Direnç Malzemesi | Wirewound |
| Tur Sayısı | 1 |
| Bant Sayısı | 1 |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Ayarlama Tipi | Top Adjustment |
| Aktüatör Materyali | Metal |
| Aktüatör Tipi | Rounded |
| Aktüatör Uzunluğu | 15.84 mm |
| Aktüatör Çapı | 6.35 mm |
| Dahili Anahtar | N/A |
| Dönüş | 350 ° |
| Seriler | 302 |