POT 5K 1W 1 TURN CONTINUOUS ROT.WIREW LINEAR ±20% - 357B0502MXB251S22
1.780,09₺
Vergiler Hariç: 1.483,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 357B0502MXB251S22
- SKU: 357B0502MXB251S22
Ürün Detayları
| Kategori | Çevrilebilir Potansiyometreler |
| Üretici Firma | VISHAY SPECTROL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Direnç Değeri | 5 k Ohms |
| Tolerans | ±20 % |
| Güç | 1 W |
| Eğri Türü | Linear |
| Direnç Malzemesi | Wirewound |
| Tur Sayısı | 1 |
| Bant Sayısı | 1 |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Ayarlama Tipi | Top Adjustment |
| Aktüatör Materyali | Metal |
| Aktüatör Tipi | Slotted |
| Aktüatör Uzunluğu | 22.2 mm |
| Aktüatör Çapı | 6.35 mm |
| Dahili Anahtar | N/A |
| Dönüş | Continuous |
| Seriler | 357 |