POT 220R 1W 1 TURN WIREWOUND LINEAR ±10% - ABW1-220R
683,29₺
Vergiler Hariç: 569,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ABW1-220R
- SKU: ABW1-220R
Ürün Detayları
| Kategori | Çevrilebilir Potansiyometreler |
| Üretici Firma | KYOCERA AVX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Direnç Değeri | 220 Ohms |
| Tolerans | ±10 % |
| Güç | 1 W |
| Eğri Türü | Linear |
| Direnç Malzemesi | Wirewound |
| Tur Sayısı | 1 |
| Bant Sayısı | 1 |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Ayarlama Tipi | Side Adjustment |
| Aktüatör Materyali | Metal |
| Aktüatör Tipi | Rounded |
| Aktüatör Uzunluğu | 50 mm |
| Aktüatör Çapı | 6.35 mm |
| Dahili Anahtar | N/A |
| Dönüş | 270 ° |
| Seriler | ABW1 |