POT 1K 1W 1 TURN CERMET LINEAR ±10% - PTK-81C1D-E24-A10-1K
145,62₺
Vergiler Hariç: 121,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PTK-81C1D-E24-A10-1K
- SKU: PTK-81C1D-E24-A10-1K
Ürün Detayları
| Kategori | Çevrilebilir Potansiyometreler |
| Üretici Firma | BOURNS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Direnç Değeri | 1 k Ohms |
| Tolerans | ±10 % |
| Güç | 1 W |
| Eğri Türü | Linear |
| Direnç Malzemesi | Cermet |
| Tur Sayısı | 1 |
| Bant Sayısı | 1 |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Ayarlama Tipi | Side Adjustment |
| Aktüatör Materyali | Metal |
| Aktüatör Tipi | Slotted |
| Aktüatör Uzunluğu | 20 mm |
| Aktüatör Çapı | 6.35 mm |
| Dahili Anahtar | N/A |
| Dönüş | 225 ° |
| Seriler | 81 |