POT 10K 1W 1 TURN WIREWOUND ±10% - L-KLS4-WX118-103
100,95₺
Vergiler Hariç: 84,12₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS4-WX118-103
- SKU: L-KLS4-WX118-103
Ürün Detayları
| Kategori | Çevrilebilir Potansiyometreler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Direnç Değeri | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±10 % |
| Güç | 1 W |
| Eğri Türü | N/A |
| Direnç Malzemesi | Wirewound |
| Tur Sayısı | 1 |
| Bant Sayısı | 1 |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Ayarlama Tipi | Side Adjustment |
| Aktüatör Materyali | N/A |
| Aktüatör Tipi | Flatted |
| Aktüatör Uzunluğu | 49 mm |
| Aktüatör Çapı | 6 mm |
| Dahili Anahtar | N/A |
| Dönüş | 285 ° |
| Seriler | WX118 |