POT 100K 2W 10 TURN WIREWOUND LINEAR ±5% - RKT-3540S-1-104-R
210,00₺
Vergiler Hariç: 175,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RKT-3540S-1-104-R
- SKU: RKT-3540S-1-104-R
Ürün Detayları
| Kategori | Çevrilebilir Potansiyometreler |
| Üretici Firma | KINGTRONICS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Direnç Değeri | 100 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 2 W |
| Eğri Türü | Linear |
| Direnç Malzemesi | Wirewound |
| Tur Sayısı | 10 |
| Bant Sayısı | 1 |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Ayarlama Tipi | Side Adjustment |
| Aktüatör Materyali | Metal |
| Aktüatör Tipi | Slotted |
| Aktüatör Uzunluğu | 20.62 mm |
| Aktüatör Çapı | 6.35 mm |
| Dahili Anahtar | N/A |
| Dönüş | 3600 ° |
| Seriler | 3540 |