POT 10K 4W 1TURN WIREWOUND LINEAR ±10% 3104607990 - AW-10K
366,68₺
Vergiler Hariç: 305,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AW-10K
- SKU: AW-10K
Ürün Detayları
| Kategori | Çevrilebilir Potansiyometreler |
| Üretici Firma | KYOCERA AVX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Direnç Değeri | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±10 % |
| Güç | 4 W |
| Eğri Türü | Linear |
| Direnç Malzemesi | Wirewound |
| Tur Sayısı | 1 |
| Bant Sayısı | 1 |
| Bağlantı Stili | Solder Lug |
| Ayarlama Tipi | Side Adjustment |
| Aktüatör Materyali | Metal |
| Aktüatör Tipi | Rounded |
| Aktüatör Uzunluğu | 50 mm |
| Aktüatör Çapı | 6 mm |
| Dahili Anahtar | None |
| Dönüş | 300 ° |
| Seriler | AW |