PIN HEADER 6PIN(2x3) 2.54mm THT R/A - DS1022-2X3RF1-12-B
2,10₺
Vergiler Hariç: 1,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1022-2X3RF1-12-B
- SKU: DS1022-2X3RF1-12-B
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1022 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 6 (2x3) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 8.5 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 6PIN(2x3) 2.54mm THT R/A - DS1022-2X3RF1-12-B
, DS1022-2X3RF1-12-B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.