PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.54mm THT V/T - DS1021-1X6SF1-3X13-N
2,09₺
Vergiler Hariç: 1,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1021-1X6SF1-3X13-N
- SKU: DS1021-1X6SF1-3X13-N
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1021 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 6 (1x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 18.5 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 13 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.54mm THT V/T - DS1021-1X6SF1-3X13-N
, DS1021-1X6SF1-3X13-N
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.