PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.54mm THT R/A 6X3X4.5MM - 5PH1RUA25-106G0NNBL6X3X4
2,29₺
Vergiler Hariç: 1,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH1RUA25-106G0NNBL6X3X4
- SKU: 5PH1RUA25-106G0NNBL6X3X4
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH1RUA25 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 6 (1x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.54mm THT R/A 6X3X4.5MM - 5PH1RUA25-106G0NNBL6X3X4
, 5PH1RUA25-106G0NNBL6X3X4
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.