PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.00mm SMT V/T - L-KLS1-207B-1-06-T1
2,74₺
Vergiler Hariç: 2,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-207B-1-06-T1
- SKU: L-KLS1-207B-1-06-T1
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-207B |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 6 (1x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.8 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 6PIN(1x6) 2.00mm SMT V/T - L-KLS1-207B-1-06-T1
, L-KLS1-207B-1-06-T1
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.