PIN HEADER 2PIN(1x2) 2.54mm THT V/T AMPHENOL - 67996-200HLF
6,88₺
Vergiler Hariç: 5,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 67996-200HLF
- SKU: 67996-200HLF
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMPHENOL |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 67996 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 2 (1x2) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 10.8 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 5.84 mm |
| Yığın Yüksekliği | N/A |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.41 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -65°C~+125 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 2PIN(1x2) 2.54mm THT V/T AMPHENOL - 67996-200HLF
, 67996-200HLF
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.