PIN HEADER 2.54MM 7PIN(1X7) THT R/A ABC 3X6X6.50MM - PIN HEADER-2.54-1X7-R
6,82₺
Vergiler Hariç: 5,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PIN HEADER-2.54-1X7-R
- SKU: PIN HEADER-2.54-1X7-R
Urun Detaylari
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | PIN HEADER-2.54 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 7 (1x7) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | N/A |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler:
PIN HEADER 2.54MM 7PIN(1X7) THT R/A ABC 3X6X6.50MM - PIN HEADER-2.54-1X7-R
, PIN HEADER-2.54-1X7-R
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.