PIN HEADER 24PIN(2x12) 2.54mm SMT R/A - DS1022-01-2X12S81SR-B
38,97₺
Vergiler Hariç: 32,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1022-01-2X12S81SR-B
- SKU: DS1022-01-2X12S81SR-B
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1022-01 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 24 (2x12) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 7.3 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |