PIN HEADER 20PIN(2x10) 2.54mm THT V/T - DS1029-04-2X10P8BVA-43
13,72₺
Vergiler Hariç: 11,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1029-04-2X10P8BVA-43
- SKU: DS1029-04-2X10P8BVA-43
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1029-04 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 20 (2x10) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 26 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | 17 mm |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |