PIN HEADER 20PIN(2x10) 2.00MM SMT V/T - 62102021921
43,91₺
Vergiler Hariç: 36,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 62102021921
- SKU: 62102021921
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-PHD |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 20 (2x10) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 4 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.