PIN HEADER 1PIN(1x1) 2.54mm THT V/T 2.79X2.17X13.5
2,73₺
Vergiler Hariç: 2,27₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1029-01-1x1P8BVB-A2.79
- SKU: DS1029-01-1x1P8BVB-A2.79
Urun Detaylari
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1029-01 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 18.54 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 2.79 mm |
| Yığın Yüksekliği | 13.5 mm |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.17 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |