PIN HEADER 18PIN(2x9) 2.54mm THT V/T - 5PH1SDA15-209T0NNBL-0600
5,58₺
Vergiler Hariç: 4,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH1SDA15-209T0NNBL-0600
- SKU: 5PH1SDA15-209T0NNBL-0600
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH1SDA15 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 18 (2x9) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 14.5 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 6 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin Plated |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 18PIN(2x9) 2.54mm THT V/T - 5PH1SDA15-209T0NNBL-0600
, 5PH1SDA15-209T0NNBL-0600
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.