PIN HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT V/T - MOLEX-901310128
37,40₺
Vergiler Hariç: 31,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MOLEX-901310128
- SKU: MOLEX-901310128
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | C-Grid III 90131 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 12.15 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6.75 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.9 mm |
| Kontak Kaplaması | Brass |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT V/T - MOLEX-901310128
, MOLEX-901310128
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.