PIN HEADER 16PIN(2x8) 2.54mm THT R/A - DS1022-2X8RF11-B
5,87₺
Vergiler Hariç: 4,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1022-2X8RF11-B
- SKU: DS1022-2X8RF11-B
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1022 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 13.04 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |