PIN HEADER 12PIN(2X6) 2.54mm SMT V/T - HW-06-08-G-D-365-SM
67,89₺
Vergiler Hariç: 56,57₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: HW-06-08-G-D-365-SM
- SKU: HW-06-08-G-D-365-SM
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | SAMTEC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | HW-06 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 12 (2x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | N/A |
| Çiftleşme Uzunluğu | N/A |
| Yığın Yüksekliği | N/A |
| Kuyruk Uzunluğu | N/A |
| Kontak Kaplaması | N/A |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |