PIN HEADER 10PIN(2x5) 2.54mm THT V/T - 67997-210HLF
28,89₺
Vergiler Hariç: 24,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 67997-210HLF
- SKU: 67997-210HLF
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMPHENOL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BERGSTIK II |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 11.43 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 5.84 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 3.05 mm |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.