PIN HEADER 10PIN(2x5) 1.27mm V/T MALE - 62201021121
82,38₺
Vergiler Hariç: 68,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 62201021121
- SKU: 62201021121
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-PHD |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1.5 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 7.6 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.81 mm |
| Yığın Yüksekliği | N/A |
| Kuyruk Uzunluğu | 2.3 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.