LED DRIVER Xi LP 150W 0.5-1.5A S1 WL I175 - 929002879380
1.200,98₺
Vergiler Hariç: 1.000,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 929002879380
- SKU: 929002879380
Ürün Detayları
| Kategori | Dış Mekan LED Sürücüleri |
| Üretici Firma | PHILIPS(SIGNIFY) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Xi LP |
| Çıkış Tipi | Constant Current-Programmable |
| Karartma | 1-10 V, Timing (DynaDimmer) |
| Giriş Voltajı | 220-240 VAC |
| Çıkış Gücü | 150 W |
| Çıkış Voltajı | 50-143 VDC |
| Çıkış Akımı | 500 mA-1.5 A |
| Stil | Independent/Rectangular |
| Giriş Bağlantısı | Waterproof Cable |
| Çıkış Bağlantısı | Waterproof Cable |
| IP Koruma Sınıfı | IP67 |
| Verimlilik | 91 % |
| Güç Faktörü | 0.95 |
| Koruma | OLP, OPP, SCP |
| Uzunluk | 175 mm |
| Genişlik | 68 mm |
| Yükseklik | 40 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |